V Rožďalovicích

07.12.2013 22:20

V sobotu 7.12. se konala v Rožďalovicích výroční schůze tamnější odbočky. Jsou to přátelé z Odboru přátel nám kilometrově nejbližší. A když už ne na odbočkových akcích, tak alespoň na fotbalech se rádi vídáme. (Rádi bychom viděli i pořádný fotbal, v tom se též shodujeme :-) )

Timing trojice Jirka Krula, Antonín Votruba a Michael Janáček měl své značné limity, takže jsme zastihli jen besedu s Martinem Dostálem a trenérem Miroslavem Koubkem z A týmu fotbalové Slavie Praha. Byly to neuvěřitelné tři hodiny, kdy trenér pochopil, že být ve Slavii není jen tak něco, a Martin opět potvrdil fazónu sympaťáka a kliďase. Řešil se podzim, Slavia, fotbal obecně.

Rožďalovická klubovna je posvátným slávistickým místem. A v něm se vedle fotbalových diskuzních zážitků servírují i neuvěřitelné delikatesy gurmánské. Přátelé, nejvyšší obdiv, protože už jen ten pohled byl doslova pro bohy....

Univerzita Slavia se na pořad ten večer ani nedostala. A nás už zase čas tlačil zpět k domovům. 

Přátelé z Rožďalovic, díky za pozvání! Přejeme vám všem nejen vydařené svátky, ale další úspěšný rok vaším členům a celé odbočce a těšíme se na viděnou v lepších slávistických časech a nejen na fotbale! Buď znovu u vás, nebo u nás!

-mj-